Praca

Nawatrans Polska Sp. z o.o. poszukuje do pracy na stanowisko specjalista ds. Kadr i płac
Zakres obowiązków:
– Kompleksowe prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej i płacowej ( umowy, aneksy, zaświadczenia , świadectwa pracy) zatrudniamy około 35 osób umowa o pracę, dodatkowo 5-10 osób umowa zlecenia
– Naliczanie wynagrodzeń
– Sporządzanie sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji zewnętrznych (ZUS,US)
– Rozliczanie ewidencji czasu pracy
– Monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP
– Prowadzenie korespondencji z instytucjami zewnętrznymi
– Zgłaszanie szkód do ubezpieczyciela
– Nasze wymagania
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych
– Biegła znajomość systemu kadrowo – płacowego Gratyfikant oraz programu Płatnik
-Umiejętność naliczania wynagrodzeń i zasiłków
-Dobra znajomość pakietu MS Office
Doskonała organizacja pracy, komunikatywność
Wysoka kultura osobista
Dobra znajomość języka niemieckiego

[/av_layout_row]